570 90 90 60 biuro@sulejowski.pl

Ośrodek wypoczynkowy Iłkiul. Wodna 2, 97-213 Smardzewice
     tel. 
(044) 724-05-55(044) 724 99 88,0 502 400 268

Ośrodek przygotował do dyspozycji klientów 8 domków 4-osobowych w spokojnym otoczeniu lasu, 200 metrów od jeziora. Domki parterowe z przytulnym wnętrzem i z pełnym aneksem kuchennym (kuchenka gazowa, naczynia, sztućce) oraz węzłem sanitarnym, wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz satelitę zapewnią  ciepłe i miłe schronienie.
Oddzielny budynek z węzłem sanitarnym posiada natryski, umywalki, WC. Na teranie ośrodka znajduje się bar z miłą i szybką obsługą, która zaprasza na domowe obiady, a także śniadania i kolacje.
Jest możliwość ustalenia sobie konkretnych godzin podania obiadu. Istnieje możliwość organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych: bankiety, komunie, zjazdy rocznicowe, spotkania integracyjne itd.
Spotkania te mogą odbywać się w pomieszczeniu lub „pod chmurką” (do dyspozycji wtedy są duże namioty).
Na terenie ośrodka znajduje się kompleks rekreacyjno – sportowy: boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz stoły do tenisa i bilarda oraz świetlica, a także miejsce na ognisko lub grilla, które to dopełnią atmosferę wypoczynku.
Korzystanie z boiska i wszystkich wymienionych urządzeń w ofercie wliczone w koszt pobytu.
Dla dzieci zostały przygotowane piaskownice, huśtawki oraz plac zabaw.
Osoby lubiące spędzać wolny czas na wędkowaniu znajdą dogodne warunki do uprawiania tego hobby, gdyż niedaleko ośrodka znajduje się Zalew Sulejowski.