Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w regatach o Puchar województwa łódzkiego pod patronatem Marszałka Województwaregaty_bukowina_malyŁódzkiego oraz Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego .

Patronat internetowy nad imprezą objął nasz serwis www.sulejowski.pl

Najwspanialsza kąpiel „dwa w jednym” na świecie…

W ciepłych promieniach nieokrzesanego jeszcze, wiosennego słońca i przyjemnie chłodzących podmuchach wiatru…

Do tego zastrzyk adrenaliny zaaplikowany sobie na własne życzenie. Kto oswoi wodę, kto zapanuje nad wiatrem?

Tego właśnie, między innymi, doświadczyli w zeszłym roku uczestnicy Regat o Puchar Województwa Łódzkiego pod Patronatem Marszałka Województwa. Tego mamy nadzieję doświadczyć z Wami również w tym roku. Już w maju, dokładnie 29 V, niedaleko od Łodzi, w Zarzęcinie – miejscu od lat odwiedzanym przez wielbicieli żeglarstwa, spotkamy się wszyscy już po raz drugi, by świetnie się bawić na wodzie i na lądzie.

Nie trzeba chyba wspominać, że dla zwycięzców przygotowaliśmy godne ich nagrody. Regaty to impreza nie tylko dla tych, którzy chcą sprawdzić się na wodzie. Każdy, nawet ten, kto nigdy dotąd nie siedział w żaglówce, znajdzie tu coś dla siebie.. Nie pozostaje nic innego jak tylko zarezerwować sobie piątą sobotę maja, spakować do plecaka trampki i krem z filtrem, wyłączyć w ten dzień komórkę i ruszać na spotkanie przygodzie!

Do zobaczenia!!!

 

regaty_bukowina